Líbí se Vám naše stránky?

Celkový počet hlasů: 119

2.hrací den - 29.9.2012

10.10.2012 11:08

Tak tohle nevyšlo! Bohužel po odchodu gólmanské jedničky Ohnutka,se stále nepodařilo vyřešit tenhle post a na druhý hrací den nebyl nikdo s možných kandidátu přítomen,proto šel v prvním zápase do brány nerozchytaný Gajdošík a první poločas (0:6) si prakticky nešáhl na míč,ale nutno podotkout,že ne jeho vinou,soupeř nás naprosto přehrál!Od druhého poločasu šel do bráhy Hochmmajer Tomáš,protože po "koňaru" nebyl schopen běhat!Druhý zápas byl dlouho vyrovnaný,ale nakonec se projevila větší kvalita soupeře!Asi nejvíc nadějný se jevil třetí duel,kdy jsme měli herní převanu,ale zatím co my šance zahazovali,soupeř z ojedinělé akce skoroval!Vprůběhu hry se navíc zranil Radek Zdráhal a tak v závěru už nebylo sil a čerstvý soupeř zaťal do už otevřené obrany smrtící rány!Ale pokud vezneme,že jsme celkově hráli s favority soutěže,až tolik jsme teoreticky neztratily,až teprve teď začnou zápasy pravdy a navíc se velmi dobrém světle představila nová posila Miroslav Žák !!!